Plastove okná a ich

 
 
 

PARTNERI

 
 
 
 
Web Google
 
 
 
 
počítadlo.abz.cz
 
 
www.plastoveokna-bratislava.sk
 
Plastové okno, plastové okná, plastové dvere, plastové okná cenník Vám všetko s radosťou firma TERMAX poskytne, navrhne a namontuje.
 

 

Plastové okná a informácie o konkurencii

Plastové okná – konkurencia


Každý, kto má záujem o kúpu plastového okna na dom či budovu, potrebuje poznať kritériá daného produktu, aby sa vedel správne rozhodnúť. My Vás týmito pár riadkami naučíme rozoznávať plastové okná a pohybovať sa v konkurencii, ktorá taktiež ponúka plastové okná v Bratislave.

Na čo si dať pozor, aby ste pri výbere plastového okna nespravili chybu? Na toto poslúži sedem kritérií pre plastové okno.

1) Výber firmy, ktorá plastové okná ponúka. Firma by mala fungovať minimálne 5 rokov na slovenskom trhu, aby vedela zabezpečiť kvalitnú montáž s overenými montážnymi partiami a v prípade akejkoľvek reklamácie bola po dobu 2 rokov ešte k dispozícii. Je nutné, aby dokázala zabezpečiť aj údržbu, alebo pozáručný servis. Naša spoločnosť TERMAX montuje plastové okná už 7 rokov.

2) Typ plastového okna. Na dnešnom trhu sa ponúka veľmi veľké množstvo plastových okien. Preto treba vedieť, presný účel plastového okna. Najdôležitejšie u plastového okna je montáž.. Tu sa robia najčastejšie chyby a aj keď okná sú v tej najvyššej kvalite, pri zlom osadení nesplnia parametre plastového okna strednej cenovej relácie. Množstvo firiem vyhľadáva čo najlacnejšie montážne partie a na kvalite jej až tak nezáleží. Tieto partie šetria na montážnej pene, neosádzajú parozábranné pásky, hmoty na zapucovanie nie sú flexibilné a po čase praskajú a v neposlednom rade pri zameriavaní si dávajú rezervu, aby okno nebolo väčšie (nevedia ho profesionálne zamerať). Práve pri tejte rezerve vzniká tepelný most a zákazník bude po osadení cítiť ako mu podťahuje pod okná. My Vám ručíme o plnej funkčnosti a najvyššej odbornosti.

3) Firma TERMAX zabezpečí plastové okná všetkých typov. Plastové rámy všetkých najpoužívanejších značiek a aj kovania.

4) Odkiaľ plastové okné pochádzajú a koľko sa daný typ montuje. Dnes sa všetky komponenty vyrábajú mimo územia SR a potom sa tu skladajú. Firma Termax montuje plasové okná ktoré sú naozaj kvalitné a dlhodobo overené v praxi. No na trhu sa objavujú aj poľské komponenty vyrábané z recyklovaných plastov a životnosť takéhoto typu je o niekoľko rokov kratšia. Darmo je cena plasového okna v cenníku o 10% nižšia, ak je životnosť dvojnásobne kratšia. Naša spoločnosť nekvalitné produkty preskúšala a zásadne ich neponúka!

5) Kde sa plasové okná vyrábajú. Naša spoločnosť má všetky náhradné diely v Bratislave. Teda ak sa Vám plasové okno výnimočne pokazí, tak sme schopní ho opraviť priamo u zákazníka vo veľmi krátkom čase. No ak má konkurenčná firma výrobu napr. V Maďarsku tak ich oprava bude trvať minimálne dva týždne v tom lepšom prípade, že sa tento typ ešte stále vyrába. Tieto najlacnejšie plasové okná sa veľmi často obmieňajú a firmy rýchlo zanikajú.


6) Odkial spoločnosť na plasové okná pochádza. Naša spoločnosť pochádza z Bratislavy, a preto sa špecializujeme iba na Bratislavský kraj (ak sa nejedná o veľké objednávky). Preto dokážeme poskytnúť každému zákazníkovi veľmi pružný servis na všetky plasové okná zakúpené v našej firme. ( Je nám ľúto, ale servis plasových okien zakúpených v konkurencii nerobíme!)

7) Záverečné kritérium je samozrejme cena. No nepovažujte toto kritérium za jediné a ak je cena približne rovnaká, tak veľmi dobre zvážte aj všetko ostatné kritéria, čo sa plastových okien týka. Tu sa veľmi veľké množstvo ľudí sklame. Okná si nekupujeme na dva či tri roky a preto si pri výbere okien veľmi dobre treba zvážiť všetky faktory.

Nechajte si plasové okná namontovať firmou TERMAX a budete dlhodobo spokojní.

 
 

 

 

 

 

 

 
 
Hlavná stránka
Domov
 
 
 
 
 
 
 
My Vám ponúkame VÝSUVNÉ MARKÍZY | PEVNÉ MARKÍZY | INTERIEROVÉ ŽALÚZIE | VERTIKÁLNE ŽALÚZIE | PEVNÉ SIETE PROTI HMYZU | NAVÍJACIE SIETE PROTI HMYZU | INTERIEROVÉ DVERE | VCHODOVÉ DVERE | PLASTOVÉ OKNÁ | PLASTOVÉ DVERE | INTERIEROVÉ ROLETY | EXTERIEROVÉ ROLETY vo vysokej kvalite s neprekonatelným servisom v BRATISLAVE a aj CENNÍKOM ! ! !
 
 
Pifflova 7, 851 05 Bratislava, e-mail termax@termax.sk
tel.:/fax: 02/ 6252 4062, 02/ 6252 4061